خانه | اخبار | اعلام سهمیه

اعلام سهمیه

❇️❇️اطلاعیه مهم❇️❇️

✅توزیع مرحله اول انواع برنج مرغوب ایرانی با قیمت بسیار مناسب تا ۱۲۰ کیلوگرم در اقساط ده ماه در فروشگاه فرهنگیان آغاز گردید✅
(قابل توجه اشخاصی که از سهمیه برنج استفاده نکرده اند)

همچنین ببینید

فرارسیدن اربعین حسینی تسلیت باد

از امام جعفر صادق علیه السلام روایت شده که فرمودند: هیچ کس نیست در روز …

۶ دیدگاه

 1. حدود ۶گونی برنج طارم فریدونکنار حسینی گرفتم برخلاف برنج پارسال اصلا قابل خوردن نیست خیلی شباهت به برنجهای پر محصول وخارجی دارد مسولین تعاونی دقت کنند برنجهای خوب وبا کیفیت بخرند.

 2. آن احمقی که چندین بار در خصوص برنجهای آشغال فریدونکنار حسینی کامنت گذاشتم چر ا پاسخ نمی دهد بزودی ۶ گونی برنج آشغال را جلوی تعاونی بر روی زمین خواهم ریخت آنگاه مدیر عامل بیاید پاسخ مرا بدهد .در ضمن همین برنج را که اصلا کیفیت ندارد ودر آب کاملا خورد می شود به تعزیرات خواهم برد.

  • مدیریت سایت

   باتشکر از لطف شما معلم گرامی بابت کلمات زیبای به کار برده.جهت اطلاع آنقدر مشغله کاری اینجانب زیاد است که به ناچار هر چند روز یکبار قادر به پاسخ گویی هستم.
   شما بخاطر تسریع در رسیدگی به امور تلفنی پیگیری نمایید ۰۲۶۳۲۲۲۲۰۶۲

 3. این برنج جواهری را که به خورد ملت می دهید حیوان هم نمی تواند مصرف کند بوی گند رطوبت وکف کردنش واقعا حال آدم را می گیرد .مسولین تعاونی این برنج را از کدام حیوان می خرند که اصلا به فکر سلامتی اعضای تعاونی نیستند.لطفا پیامم را مسولین تعاونی ببینند و بشنوند واگر خودشان توانستند از آن استفاده کنند بعد به خورد خلق الله بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.